| Kazimir a întrebat:

Am fani :D http://i.imgur.com/Tilfo.png
Voi ați primit astfel de mesaje de la fani? :X

Răspuns Câştigător
| Kazimir explică (pentru aliceinchains):

După o zi de scarbici plictisitor răspunsurile tale (și celelealte) mi-au facut ziua xD

| aliceinchains a răspuns (pentru Kazimir):

He he, mulțam, deși e mai mult meritul ălora de-au trimis mesajele...niște sensibili. Deci, am mai mulți fani ca tine sau nu? smug

| Kazimir explică (pentru aliceinchains):

Ai... deși am mai primit în trecut mesaje gen: http://i.imgur.com/C6rUH.png
Prin vară primeam zilnic pm-uri cu cereri de id... dar le-am șters.

| aliceinchains a răspuns (pentru Kazimir):

Nu-l mai găsesc.că aveam un mesaj fain în care cineva îmi zicea dacă vreau să fac Revelionul cu el, că vine el în PH. (de acolo sunt eu). Eu nu șterg din mesaje, că-s o sursă de distracție... măcar pentru alții. big grin

| Kazimir explică (pentru aliceinchains):

Ai avut cumva poză cu tine la avatar de tot te caută aștia? laughing Pot să vin eu de revelion? puppy dog eyes O să iau benzidamină și n-o să fiu niciun stress pentru tine big grin

| aliceinchains a răspuns (pentru Kazimir):

Da, am avut.hee hee Dar mai demult, majoritatea nu mă mai știu acum. Poți să vii, dar să știi de-acum, dacă bei prea mult, un lucru e sigur: Eu nu te car! laughing

36 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cam o data la 3 zile...

| Bogdanux a răspuns:

Am primit mesaje de dragoste...

| Bya132 a răspuns:

Cererile de căsătorie se pun?

| DaVà a răspuns:

Primeam zilnic mesaje de amenintare de la LadyJ.
Mi se pare ca la inceput primeam si de la metinarii aia de pe la Jocuri PC sa ma faca "retard" ca nu le dau id-u` sau chestii d-astea... vremuri, vremuri

| DaVà a răspuns:

Joci Aion ma?

| Kazimir explică (pentru DaVà):

Jucam... Nu am mai intrat de vreo săptămână că acu joc lineage 2 pe serveru official happy
InfiniteAion.com
Race: asmo
Chars: Kazimir (gladi lvl 55 full gold) NaKaTa (cleric lvl 45 full gold) happy

| DaVà a răspuns (pentru Kazimir):

Ahaaaa
Lineage2 am jucat si eu.Ma lipisem de un cont de 84(cred ca pe un privat), dar nu pra mi-a pacut.
Caracterele sunt pe Aion sau Lineage2?

| Kazimir explică (pentru DaVà):

Pe aion. Pe lineage 2 am un bishop (și sunt și clan leader) de lvl 52.

| aliceinchains a răspuns (pentru lalalalallll):

Ha ha, ultimul e genial. laughing

| HepiBăluns a răspuns (pentru lalalalallll):

Aoleulaughing
Idem @aliceinchains, ultimu` e piesa de rezistentalaughing

| TheScamy a răspuns (pentru lalalalallll):

Ultima e,e, e, cea mai tarelaughing
*robotelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru lalalalallll):

Ultimul e scarry.

| MâţulMov a răspuns:

Nu, din pacate.

| ???? a răspuns:

Meh...nici gramatica nu stiu si se si joaca metin.

| Flav a răspuns:

La mine sunt la ordinea zilei.

| Trinitas a răspuns:

*se uita la comentarii*

*forever alone face*

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nubatting eyelashes
Ce norocos estibatting eyelashes

[ majusculetampite ]

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nusad
*forever alone face*

| BOOBZen a răspuns:

Nuuu crying. Si la scoala,nici hotii nu ma baga in seama,toate colegele cand se intorc in vestiar se plang "Ah,nu-mi mai gasesc ceasul" alta "Nuu,penarul meu cu paiete s-a duuus"...Iar eu, si telefonul il las in vestiar si nu mi-l ia nimeni, hmmm poate nu-i pe gustul hotilor...

| βėan a răspuns:

Stii...tipu' ala te face gay si ratat da' el are avatar cu metin rolling eyes.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai primit un mesaj de asta inca de pe vremea lui LadyJ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/s036f.png