| PandaGirl a întrebat:

Probabil ca voi fi huiduita de fani;)) dar nu-i nimic.
http://i.imgur.com/8QwPf.jpg

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti fana. ok... nu sunt fan. ok... da de ce mama naibii trebuia sa postezi c.acatul asta?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

This is gay nigga...
http://www.youtube.com/watch?v=3whkpvEJkPA

| Sconcsiş a răspuns:

Mă eu l-aş da pe el pentru o bucată de pizza

[De fapt, l-aş da şi pentru un castravete (urăsc castraveţii)]

| Pisicuța a răspuns:

Somebody that understand our feelings about JB.
L-as da la rottwileri.

| Serena1993 a răspuns:

De cand l-am vazut nud intr-o poza de la o intrebare dea-ici ma sperierolling on the floor
si imi vine radlaughing

| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

Ce tarelaughingBravo, te pricepiwinking

| Dudă a răspuns:

Motha fucka! O_o

| BiwCupcake a răspuns:

Huaaa rolling on the floor

glumesc :-J

imi place jb da nu sunt inebunita de el. e un tip ok, arata bine, dar frate daca de la primul lui cantec spune numai baby baby deja e stresant sigh

in fine laughing

e marfa pozaa laughing

si totusi il pune pe jb intr-o faza naspa da imi place chiar daca sunt fanaa laughing

| alexxa a răspuns:

Bravoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:X:X:X:X

| Phutui a răspuns:

Frate e un ratat cu 2 clase mai mult ca trenu saddeci e vai de steaua lui nu stiu ce vad fetele la el de is innebunite...ca si emo cu tokio hotel

| Bella_6044 a răspuns:

rolling on the floor)
au innebunit toate pzdele dp el
laughing
bv'o tie :*