| Neverwas a întrebat:

Am fost atacata de un pitic de gradina! De ce nimeni nu ma crede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu exista gradini, de cate ori trebuie sa-ti spun ca sa intelegi odata?

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pentru că piticii atacă numai femei.

| Neverwas explică (pentru Musique):

Daca asta a fost o gluma, n-a tinut, pentru ca chiar sunt fata!

| Musique a răspuns (pentru Neverwas):

Serios? laughing))

| Neverwas explică (pentru Musique):

Da! Esti a doua persoana care afla, ca restul nu reusesc sa se prinda nici cum...

| Musique a răspuns (pentru Neverwas):

Te înțeleg.

| Aiwendil a răspuns:

Pentru ca trebuiau sa fie mai multi.

| zurick a răspuns:

Pentru ca tin cu pinguinu nu cu tine

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu te cred că te-ai uitat prea mult la Phineas and Ferb.

| Seducatorul a răspuns:

Daca era cumva piticul asta sa ma anunti!

http://www.google.ro/......tp?/search

| Bia001 a răspuns (pentru Seducatorul):

Eu l-am vazut pe asta. se f***a cu cainele in fata casei

| Seducatorul a răspuns (pentru Bia001):

laughing

| suităr a răspuns (pentru Seducatorul):

Cred ca Băse nu l-ar ataca raised eyebrows

| Marzipany a răspuns:

Du-te la tine in camera.Deschide dulapul.Sub bluza ta preferata vei gasi o harta catre camera motoarelor din aeroportul din Bucuresti.Langa motorul nr 16B vei gasi o punga cu niste pastilute verzi. Piseaza-le, amesteca-le cu apa si cu lacrimi si pune praful in gradina, sub o cutie sprijinita de un bat. Leaga un fir de ata da bat si ascunde-te in tufisuri cu celalalt capat al firului.Cand piticul va simti mirosul amestecului si va intra in cutie, trage repete ata, ia cutia si razbunate pe pitic! Violeaza-l cu o mandarina!

| florinparizer a răspuns:

Vreu feti. Lu je plac feti. Rrr rrrr