| PapushaDeCristaL a întrebat:

Am furat sacul lui Mos Craciun! laughing am aflat ce cadouri va aduce :3

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

NU deschide cutia mea

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O să primesc țigările alea, sau nu?

| anad a răspuns:

Nu te obosi sa-mi cauti cadoul! Nu i-am mai scris scrisoare de cand m-am mutat la bloc si am vazut ca nu mai are cos pe unde sa intre( exista doar o sita mica de aerisire)! Sigur m-a scos de pe lista ca, de atunci, n-am mai primit nimic!

| Ashadow a răspuns:

(゜_゜)

Ăăă,mosul a facut o confuzie,he he, stii cum e, batranetea, he he he, gramada aia gonflabila pe care scrie "Ashadow" nu e pentru mine de fapt...sau daca e sa stii ca e o barcuta gonfabila, atata tot...

| suităr a răspuns:

Mănuși.Sunt sigură.

| Neverwas a răspuns:

Pachetul meu e gol, nu-i asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverwas):

Nu, îs şî nîşcai jălăuri apoasi pi-acoloşa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverwas):

Am modificat şi răspunsul, uite dovada: http://i.imgur.com/BZbieag.jpg
Whof, nu-s moldoviancă :(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calmă, știam deja c-o să-mi aducă un mare NIMIC. :3

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica ce vrei sa spui Alexandra de la 7A, cea care are un fund divin, ca ai fost cumva o fata reaaaaa? smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Uh...rolling on the floor

Poate, nu știu.thinking N-ai vrea să-mi iei tu cevaaa? puppy dog eyes

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer nu. Daaar ca sa nu par (prea) nesimtiiiiiit:
http://4.bp.blogspot.com/......lorate.jpg
Nu eu le-am crosetat, P.S.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ce drăguț, ai putea să le porți tu :3

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca mi-ar lua ceva sa ma imbrac cu ele, eu de abia imi pun manusile cand e cazul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Porți mănuși iarna? Fain...

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Am,tu nu porti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu, cred că n-am purtat niciodată mănuși, căciulă sau fular. În schimb, am o șapcă, de care nu m-am despărțit niciodată...:3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intalneste o doamna curva cu un Mos Gerila si-l intreaba:
-Mos Gerilaaaa, ce-ai in sac?
-Multe chestii cap in cap
-Siiiiii... daca-ti spun o poezie mi le dai pe toate mie?
Acum zi ce ai in sac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu că la mine e gol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashadow ştie că-l iubescsmug

Răspuns utilizator avertizat
| Anisia170 a răspuns:

Mama.ce jm3k3ra esti.

| AaNnEesipunct a răspuns:

Ce anume? o pisica cheala care tremura la fiecare atingere a unui fulg de nea?! laughing)