| Smerix a întrebat:

Dacă Moș Crăciun ne aduce la toți cadouri de Crăciun, lui cine îi aduce cadouri? big grin P.S :Crăciun Fericit!

Răspuns Câştigător
| SmartLie a răspuns:

Te-ai uitat la Copiii spun Lucruri Traznite?happy
El isi face singur cadourile rolling on the floor

| Smerix explică (pentru SmartLie):

Forever alone puppy dog eyes Și da, am auzit-o la Copii spun Lucruri Traznite si mi s-a parut numai buna pentru TPU laughing

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mă ocup eu de asta.

| introduaicinumele a răspuns:

Buna,
Mosul fiind parintii, eu „ii" aduc big grin Si multumesc la fel!

| Pisique a răspuns:

Nimeni pentru că nu e cuminte.
He's a badass.

| Fridăm a răspuns:

Las' că se ocupă Crăciuniţele de asta, nu'ţi face tu probleme! smug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce e ăsta, impozit pe venit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni

| Different69 a răspuns:

Iepurasu laughing

| Mokaxoxo a răspuns:

Eu! Am o agentie secreta unde fabric jucarii pentru Mos Craciun.
Hopa, nu trebuia sa spun!
P.S. Daca spui cuiva...NU vrei sa stii!

| IepureleCuLopată a răspuns:

Renii!

Și în plus e obraznic merge în fiecare casă într-o noapte și cine știe ce face pe acolo după ce pune cadourile.

| amiX a răspuns:

Nu e cuminte de aia nu primeste cadouri

| Bubbles12345 a răspuns:

Mie