| ssssss_9980 a întrebat:

Am o ghicitoare pentru voitongue cine rasp corect=fundita:X:X Ce e in luna nu-i in soare, ce e in maini nu-i in picioare, odata in franta de 2 ori in constantza

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

"N"...E la fel ca asta: Ce e de doua ori intr-un momend de 0 ori intr-o secunda si o data intr-un mileniu?

(Litera "mhappy

7 răspunsuri:
| Comy a răspuns:

E la fel de amuzant ca fratele meu cand se uita ce are in nas.
Iar "constantza" ce e? Cu ce se mananca?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce draq e frata?

scrie draq franta daca tot vrei sa pui o ghicitoare calumea, esti praf fetitzo!

| Radioactive a răspuns:

Ce e o dată în gramatica limbii române şi niciodată în întrebarea user-ului @ellalovevaly?

| Anduuu a răspuns:

Litera N

| Anduuu a răspuns:

Ce e de 3 ori in săptămână 1 dată in lună si niciodată in an?

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Litera N

| Zmeura a răspuns:

De curioziatet ce e atat de amuzant incat trebuie pus la t/a ca eu nu m-am prins