| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Am o intrebaretongueentru ce sunt fundele? :d

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a rasplati cel mai bun si folositor raspuns dat la o intrebare pusa de tine, respectiv raspunsul castigator. Numai bine!

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Fundele sunt niste accesorii feminine pe care le atasam unei posete, unei sandale sau unui pantof, unui tricou, le punem in par, la gat sau la incheietura. Sunt un semn de feminitate si imi cam dau de banuit baietii care le cer insistent pe site!

| User a răspuns:

De-ar fi bune la ceva, n-as mai cumpara atata hartie igienica. Asa...

| CreepyCrow a răspuns:

Sa le pui in parlaughing

| Psihiatra a răspuns:

Sa te dai mare tongue

| Miяu a răspuns:

Pentru a te recompensa pentru cel mai bun raspuns

| Serendipity17 a răspuns:

Ca sa te dai mare cu ele laughinglaughing tongue