| rockelle75 a întrebat:

Am o intrebare: site-ul Lockerz este o minciuna? sau chiar castigi?
Funda.

7 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Nu stiu dar eu sunt sigur ca nu am castigat nimic... Apropo se sit mai e si asta?

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Chiar castigi.
Cunosc pe cineva care chiar a castigat!
Funda?

| dany_6773 a răspuns:

Minciuna...

| OneMoreChance a răspuns:

Chiar castigi, eu am castigat un aparat foto puppy dog eyes

| eueueueofda a răspuns:

Nu e o minciuna, chiar castigi si eu am cont acolo. Trebuie sa faci puncte uitandu-te la videoclipuri si raspunzand la intrebari in fiecare zi si odata pe luna e redeem si atunci poti lua produse de pe punctele facutehappy Le poti da e-mail si lor si sa ii intrebi ce vrei tu. fundita daca te-am ajutat kiss bye

| stefi98vl a răspuns:

Siteu-ul Lockerz nu livreaza produsele de la shop in Romania dar daca castigi ceva de la bid iti trimite bani pe acel produs. Sper sa-ti fie de folos!

| FesCuDungi a răspuns:

E pe bune!