| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema foarte grava si foarte foarte foarte foarte*peste un milion de ani* foarte serioasa. Cum as putea sa incep. Ieri am fost la mare si am inotat prin ninsoare. Acolo am vazut o litera atragatoare. Asa ca am intrat noi in vorba, ne-am cunoscut si seara m-am intalnit la el acasa. Locuia intr-o cochilie foarte mica. Si cum stateam si ne uitam la televizorul facut dintr-o bucata de alga, nu stiu cum se face, de ne-am facut de cap fara cap. In fine, de ieri ma simt foarte balonata, parca m-am mai ingrasat(300 de tone de ciocolata nu ingrasa, nu?), mi-e rau(sigur nu e de la vodca) si ma doare capul(nu cred ca am facut insolatie). Totu azi trebuia sa-mi vina ciclul, dar nu mi-a curs nici un strop de sange amestecat cu sirop de capsuni din nas. Se poate sa fiu insarcinata? Si daca sunt, voi naste o poezie siropoasa? Nici nu stiu ce sa ma fac, se pot avorta ideile?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Iarta-ma,dar mi-e lene sa citesc. *stii, de abia maine incepe scoala*

| Ţepeşu a răspuns:

Deci ai vazut o litiera atragatoare?

| Deny1333 a răspuns:

Felicitări, o să naşti un nou alfabet cu miros de corali xD

| AlinaaAli a răspuns:

Da daaa, se pot avorta!
pacat ca nu se ocupa nimeni de asemenea avorturi!
poate nu ar mai exista atatea "minti luminate" daca s-ar avorta unele idei!

| Polaris a răspuns:

Singura literă atrăgătoare găsită de mine era un semn de punctuație. sad

| DyaElla a răspuns:

Ti-ai citit intrebarea sa vezi cum suna?
laughing
Da se poate la fel cum se poate stinge soarele, la fel cum se poate evapora curcubeul... cum va ninge cu zapada fierbinte sau cum va ploua cu bani.
happy Cred ca ai gasit raspunsul happy