| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfumuri va plac sau aveti acasa de la avon oriflame sau fm da nu din alea dulci cu fructe de padure si capsuni. asa mai romantice mai atragatoare si persistente pana intr-un milion multumesc anticipat cele mai multe parfumuri funda promitkiss

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai. thinking Outspoke by Fergie, Slip into, Little Red Dress, Little Black Dress, today TOMORROW always. :p

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame. Imi plac Gama Giordani, Eclat, Enigma, Midnight, Miraje, Amber Elixir. Daca vrei poti comanda de la mine ln_anamaria@yahoo.com

| EmaS a răspuns:

Parfumul meu preferat este Giordani white gold, Mirage, Volare.,

| Anytsa a răspuns:

Mie imi place foarte mult Far Away intr'adevar este c'am dulceag.
Mai este si Today Tomorrow, Little Black Dress, Bond 007 ( avon )
Si de la oriflame imi place cel mai mult Volare.

| Bibuu09 a răspuns (pentru Anytsa):

Da volare nu e dulce?

| Anytsa a răspuns (pentru Bibuu09):

Ba da, dar am uitat sa scriu in paranteza. Ce spirit de observatie ai!

| elenaaarion a răspuns:

Daca vrei unul provocator... love potion de la oriflame e alegerea perfecta!

| produsecosmetice a răspuns:

Sunt reprezentanta Oriflame.Pentru comenzi si inscrieri add la id-ul beauty.secrets05 sau 0733809981