| LolNope a întrebat:

Am o problema foarte grava si sper ca voi cei din comunitatea TPU ma puteti ajuta.Va rog frumos! Fundita si voturi Int si Fol la toti.Deci?(mai mult)

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci... care este problema?
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Hai... bine, fie o țeapă pentru curioși!
Pa, pa.

| anad a răspuns:

Teapa, teapa, dar stii povestea "MINCINOSUL PEDEPSIT" cu Nita care a pacalit satul strigand ca vine lupul, iar cand chiar a venit, nimeni nu l-a mai ajutat!

| LolNope explică:

Tzeapa :p(sorry daca v-am enervat sad )

| LolNope explică:

Nu am nici o problema happy. Am zis tzeapa.Scuze daca v-am suparat dar e amuzant nu?

| Tweetymrrr a răspuns:

Tare interesantlaughing).
Credeam ca e ceva funny, dar nu chiar asabatting eyelashesVreau sa zic ca (mai mult) este rolling on the floor)Ceva! cevasmug ceva laughing)
Baftha! La (mai mult)winking

| Ingerash a răspuns:

Firar. ce teapa am luat.chiar vroiam s te ajut

| Kiko a răspuns:

Off si chiar vroiam sa te ajutlaughing ma intrebam ce provocare si ce probleme mai au oamenii in ziua de azi. Ce idee tare. SERios nu imi bat joc sau nu o zis ironic. pe mine m-ai pacalit. folositor?laughing