| maryy a întrebat:

Buna TPU.Am probleme cu sunetul la calculator, nu se mai aude nimic si ma gandeam sa incerc sa bag cd-ul calculatorului si sa dezinstalez ceva si sa reinstalez din nou.Asa am auzit de la cineva, acum nu stiu daca e bine.Ma gandeam ca poate a-ti trecut prin aceasta problema si m-ati putea ajuta.Va rog frumos si daca mai e nevoie de detalii si nu le-am specificat va rog sa spuneti! Fundita si voturi!

1 răspuns:
| AndreiP98 a răspuns:

Da ai auzit bine. Sterge placa de sunet si instaleaz-o iar. De fapt doar da-i install ca o inlocuieste pe cea veche