| ăăăă a întrebat:

Am observat ca la aproape toate intrebarile user-ului cŔii a primit Stupid sau Nefolositor! Dece? Cine-s fraierii care ii dau Stupid lui cŔii?
Vi se pare normal?
Sa voteze Stupid sau Nefolositor la raspunsuri chiar amuzante si folositoare?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Bună ăăăă!

Nu ştiu cine, dar este o nedreptate! Nu s-a întâmplat doar lui cŔii.la unele răspunsuri la care chiar am încercat să ajut am primit stupid, nefolositor. Cu toate acestea, aceste voturi ( stupid, nefolositor ) sunt date doar din răutate...
Acum, când X se ceartă cu Y îi urmăreşte răspunsurile şi îl taxează cu un stupid, nefolositor.
Este de ajuns pentru ca Y să se sature de aceste voturi care chiar jignesc într-un fel. şi să termine cu TPU... uite asa TPU o ia razna...

Numai bine!

3 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Dude,nu doar ei.Ci tot siteul a primit stupid.Si evident aia care dau stupid si nefolositor il admira pe ReeDcss http://www.tpu.ro/......u0zl-png/.

| Deyutza a răspuns:

Nu poate sa-si rezolve problema singura? poate ca cineva are ceva cu ea si vrea sa se razbune; a injurat sau a jignit pe cineva, sau pur si simpu nu e placuta, asa ca primeshte stupid. si eu am avut o vreme cand primeam la fiecare raspuns stupid si nefolositor, dar acum a trecut(cred);
e o intrebare cam stupida sincer, chiar crezi ca o sa recunoasca cineva? suntem romani! noi dam vina unii pe altii!

Răspuns utilizator avertizat