| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca majoritatea expertilor au un nume romanesc sau ceva mai simplu, ceilalti care au un nume in engleza parca nu pot ajunge experti! oare asa este? nu ca mai pasa de aceasta coronitza, doar intreb. happy

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Nu, chiar nu conteaza! Crezi ca vreun expert care are un nume romanesc nu merita sa fie expert?
E doar o coincidenta! Si daca nu-ti pasa, nu intrebai!

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Doamne, ce obsesie cu expertii astia! Parca i-ar astepta careva cu placinte calde! Stai, frate, calma...Crezi ca mare sfaraiala sa fii expert?

| elena a răspuns:

Nu fi rautacioasa...ingerii sunt buni, nu-i asa?

kratos
| kratos a răspuns:

Nu cred in acest aspect. Aici cred ca se tine seama de raspunsuri si de implicare. Poate ne dai cazuri concrete te rugam!

| www a răspuns:

Nu, normal ca nu.

| Munchkin a răspuns:

Măi, ca să devii expert, părerea mea este că nu contează numele, avatarul etc, trebuie să te descurci cam la toate categoriile de pe site, iar răspunsurile tale chiar să ajute oamenii. Asta înseamnă un "expert", nu? O persoană care se pricepe aproape la tot. În viaţă, poţi fi expert într-o anumită categorie, sau în mai multe categorii. Eh, pe acest site, sunt "experţi TPU". Adică să se priceapă la tot ce există pe TPU. Logic, nu?

| gabriela_7862 a răspuns:

Nu conteaza numele, conteaza doar cat de mult te implici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci eu n-am sanse laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ai facut o impresie gresita happy, nu nickname-ul conteaza.Mai nou, popularitateabatting eyelashes