| M4RK a întrebat:

Cum sa imi pun coronitza aia la nume la numele de la id?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că te referi la coronița de la Messenger, ce apare după ID. Respectiva iconiță apare doar dacă ai ID-ul de foarte mult timp (> 3 ani) și ai stat foarte mult online. O mai poți câștiga și dacă ai cont plătit sau ai făcut ceva pentru Yahoo!

3 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Care coronita?!
te referi la fundita portocalie pe care o au expertii?
aia nu ti-o pui tu... o castigi!
eu am 4 luni de cand ma chinui...sa o castig... dar se pare ca nu sunt la nivelul asteptarilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde apare iconita aia la messenger? Eu de ce nu am, ca sunt si eu veche in mess sad

| denisa_4752 a răspuns:

Pai...am mai vazut coronita aia doar la o singura persoana...am intrebat o si eu si mi a spus ca undeva in setarile mess ului dar nu am gasit! daca gasesti te rog sa ma anunti si pe mine:*