| AnneBre a întrebat:

Am pierdut eu ceva sau chiar sunt useri noi la T/A?straight face

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da! Si eu sunt nou.De abia mi-am facut cont. T/A e super :D. Sper sa ne intelegem bine...
http://myfacewhen.com/i/480.jpg

| Insomnii a răspuns:

Chiar sunt useri noi si eu de abia acum observ lucrul asta...ma lipsesc si eu 2 luni de pe TPU si se schimba lumea rau de tot.

| totElodia a răspuns:

Da. Is colonii de extraterestrii din OZN-u' ala, surprins in Maramures.

| scully a răspuns:

Sa nu-mi spui ca vin aia de la Religie.

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Da si tu esti asa de vechi inact s-a pus praful pe tine straight face