| anonim_4396 a întrebat:

Ce useri simpatizati sau cu ce useri va intelegeti?

17 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Se știe ea(i) :-)

| Catrice a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Ele nu se știewinking

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Catrice):

Eu aș zice că s-ar "știe"dar se fac/e că plouăhappy

| Catrice a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Nu se știe, nu se știe!
Afara ninge, nu ploua rolling on the floor

| DeathIncarnate a răspuns:

Dar eu tot cred că se știe, iar dacă nu se știe pare-mi-se că, curiozitatea e mare laughing

| Catrice a răspuns:

Se știe el(i) rolling on the floor

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Catrice):

Mă simt flatat

| Catrice a răspuns (pentru ForeverAlone97):

De unde știi ca ma refeream la tine? rolling on the floor

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Catrice):

Pentru că așa bănuiesc. Iar eu tot timpul bănuiesc ce trebuie. Spre deosebire de alții.

| Catrice a răspuns (pentru ForeverAlone97):

M-ai prins, domnule fără chip happy

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Catrice):

Tre să-mi aprobe ăștia poza.

| SilentRain a răspuns:

De înțeles nu mă înțeleg cu nimeni, nici macar eu cu mine nu mă înțeleg
Mi se pare interesant hahalera de Endoryus (Daca așa e și în viața reală bravo lui, rar persoane că el )
LoveSleep -Are un umor aparte
Supadeceapa-E comica și interesanta

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Cand majoritatea din insulte nu ma scot si tu zici chestii la polul opus, e clar ca e ceva in neregula cu tine. Este? laughing

| Plato a răspuns:

Recunosc ca am standarde inalte, dar totusi cam putini. happy
Natalia95 pare, intr-adevar, o persoana minunată, si e singura ale carei opinii si raspunsuri le-am remarcat a fi deosebite.
Ray si ForeverAlone sunt indivizi foarte ok, as putea spune ca ne intelegem, dar avem, in acelasi timp, opinii total opuse, deci nu stiu sigur la ce se incadreaza. happy
Supadeceapa e, cum se spune, "branza buna in burduf de caine".

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Plato):

Mersi pentru menționare

| deeeaqq a răspuns:

Eu aștept să întrebi pe cine nu simpatizăm

dar mrg, nu simpatizez pe nimeni în momentul de față

| SupMates a răspuns:

Alina2k18 dar pacat ca nu mai intra rolling on the floor