| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a întrebat:

Am plecat de acasa si cand m-am intors nu mai era acolo ati vazut-o pe undeva?

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

A mancat-o Hodor, hehe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mereu cand ajung acasa constat faptul ca nu sunt singur. (Cred ca asta-i raspunsul la intrebarea ta).winking
Te rog frumos vino si ia-o de pe capul meu!
(Pana acum 3 luni imi placea toata treaba asta dar acum deja e cam monoton totul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fugea de mana cu casa vecinului...o sa ai o casa nepoteeeel..sa ma inviti la nunta, ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te sub picior. Poate ai strivit-o.

| Lαrisα a răspuns:

Ce nu mai era acolo? Casa? Caut-o bine, sigur e pe acolo.

| Glumet a răspuns:

Caut-o mai bine, poate o gasesti!

| viperra a răspuns:

Ca te referi la virgula pe care ai cam uitat sa o pui in text, pai sa stii ca e la mine.Nu ti-o dau!

| viperra a răspuns:

Heeei,alege un raspuns castigator!