| Bia001 a întrebat:

Am revenit (cu doua zile mai devreme).

Ce s-a mai intamplat pe aici?

18 răspunsuri:
| anad a răspuns:

S-a intamplat exact ce s-a mai intamplat!

| zurick a răspuns:

Nimic vechi

| suităr a răspuns:

Nimic interesant

| Speed99 a răspuns:

Nimic nou.

| W3R4 a răspuns:

Exceel miaună.
hă-hă!

| Bia001 explică (pentru W3R4):

Miauna? a devenit pisica? ce i-ati facut?

| ReadAllAboutMe a răspuns (pentru Bia001):

E in calduri laughing))

| Seducatorul a răspuns:

Nimic neinteresant! Aceiasi lume, aceleasi intrebari slabe calitativ!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Mai nimic, ne cunoastem mai bine. Cred, oricum cica REetc. ar fi avut o poza de profil normala.

Am aflat ca Ayako are 8 ani...

App: Ce-ai facut de te-ai intors cu 2 zile mai repede din tabara?

| Ayako a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Ce informatie interesanta.
Toata lumea stia.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru Ayako):

Toata lumea in afara de mine happy

| Bia001 explică (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Pai, nu stiu ce s-a intamplat si a trebuit sa plecam mai devreme

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru Bia001):

Phai!
Si nu v-au zis si aia?

| Bia001 explică (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Nu, au tinut totul secret...

| Bia001 explică (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Da, chiar asa. cat tupeu pe ei...

| ClaudyaValentyna a răspuns:

Muuuuuuuuulteeeeeee