| andraandreuta a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am facuto cu prietenul meu acum doua saptamani si la o zi mi-a venit (asta fiind cu o saptamana si ceva mai devreme). Acum cateva zile am facuto iar si s-a intamplat acelasi lucru. Chiar daca au trecut doar doua saptamani de cand mi s-a oprit.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este menstruatie, ci o sangerare declansata de contactul sexual, ceea ce reprezinta un semnal foarte mare de alarma. Poate indica o rana pe col, o tumora de vagin, col sau uter sau o infectie severa. In orice caz, trebuie sa te vada un ginecolog cat mai urgent.

| Hαppiηеss a răspuns:

Menstruatia este normala ca aspect, cantitate si durata?
Si eu sunt de aceeasi parere tind sa cred ca nu este menstruatia.
Consulta un medic ginecolog.