| NumePublic_3226 a întrebat:

Am şi eu două întrebări. De ce aproximativ jumătate dintre întrebările existente în această categorie au ca miez numele lui Justin Bieber? Chiar merită atâta atenţie băieţaşul?

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E prea talenthat ca sa nu iti bati joc de el.
Si nu ne plac fanele de 10 ani inebunite dupa el care tot pun intrebari de genul "care aveti id-ul luy Justin?"
"ati vazut melodya noua a lui Justin?"
"Jiastin e cool, nu?"
Etc.

| Bya132 a răspuns:

Sarea e dulce pe lângă "talentul" lui.
Ne batem joc, cum spune @LastChance, este doar un puști răsfățat, voce varză, aspect.*vomită*.

| Musique a răspuns:

OMFG -pentru ca el este esenta pentru piscotul cu sirop smug

Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu.Are o voce buna dar...atat.

| LastChance a răspuns:

Merita doar sa ne batem joc de el. Stii, facem si noi misto de cei mai prosti. Si apropo, chiar si intrebarea ta are ca miez, cum ai spus tu, pe Justin Bieber.

| FucktheSystem a răspuns:

1) who the f*ck is Justin Bieber-Ozzy osborne.
2) De ce pui si tu o intrebare despre el?

| lunarwolf a răspuns:

Merita o f******a buna.hee hee
Facem si noi ce putem sa-i 'scadem rangul' ca d'eh...lumea nu mai stie ce-s adevaratele valori.hee hee

| Quest a răspuns:

Despre ce "baietas" vorbesti?

| Dudă a răspuns:

Weeeell, pentru că Pedobear l-a făcut faimos.
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/......9759_n.jpg

| ÐÿÅ a răspuns:

Da pentru ca el chiar are voce si a fost descoperit pe youtube si"traia din mila bisericii"!

| ăiz a răspuns:

Dude, doar jumătate?
@Dyana, oh my f**king God!