| HoneyBooBoo a întrebat:

De ce Justin Bieber are atâta faimă?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca are fata aia de copil de sase ani.Pentru ca il are pe Usher in spate.Pentru ca abordeaza teme generale in clipuri/melodii

| CybeRAthlete a răspuns:

@ LuckyboyRO - se speculeaza cum ca videoul ar fi hackuit.
cat despre acest Bieber are "faima" pentru ca are un PR bun in spate ce il propulseaza peste tot si ii face reclama plus ca mai are pe cineva mare in spate ca finantator. e imposibil sa fie mai simplu de atat.
bafta

| DEBrown a răspuns:

E un rahat cu ochi, nici eu nu stiu de celaughing Datorita pitipoancelor care il asculta!

| LuckyboyRO a răspuns:

Are cel mai populat video de pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 si oricum pe el il plac pustoaicele de 10 ani ce ne pasa noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gay ce e.happy

| vika123 a răspuns:

Buna iata eu am citit comentariili care le-ati scris si nu meau placut de loc de oarece el a muncit ca sa isi faca aceasta cariera iar voi ar trebui sa aveti putina stima fatawinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking