| NobodyHeree a întrebat:

Am si eu o intrebare:care este numarul (minim) de funda pe care trebuie sa-l ai ca sa devii expert TPU?

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Fara numar, fara numar si tot depinzi de bunavointa echipei TPU. Ea hotareste cat esti de merituos! Trebuie totusi sa ai multe raspunsuri folositoare si inteligente (si ar fi bine intr-o anume specialitate). Daca chiar iti doresti, succes la scris, fundite si calificative!

| Aero a răspuns:

6, 023*power(10; 23) fundite = expert TPU tongue

| NobodyHeree explică:

@HarryPotter nu inteleg mai nimic laughing

| Mihaelaa98 a răspuns:

Nu este vorba de numarul de funde, ci de raspunsuri cat mai multe, folositoare si inteligente, din mai multe categorii si o activitatea indelungata pe site. Daca te uiti la COMUNITATEA vei observa ca in primii 100 utilizatori sunt jumatate care nu au titlu de expert, desi au mii de raspunsuri si sute de funde. Titlul iti va fi acordat atunci cand echipa tpu va socoti ca-l meriti, luand in considerare cele de mai sus. Succes si numai bine!