| ellinaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare:ce culoare au chilotii tai azi? daca au zi mode si mai bine ce model au? hai ca la cel mai amuzat dau funta

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

laughing Stai sa ma uit. Boxeri cu talie joasa, sus e o banda elastica de culoare alba, st din microfibra, pe negru, au o inimioara decupata laughing pe partea dreapta in spateblushing si au un imprimeu cu fluturasi multicolori.blushing rolling on the floor

11 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Da şini o zâs că port chiloţi?!

Lol ce useri perverşi avem pe TPU smug

| DaVà a răspuns:

Niste budigai albastri in carouri, in care daca ma besesc nu simt ca ei put de obicei straight face

Răspuns utilizator avertizat
| NobodyHeree a răspuns:

Alb cu model de rahat de pui.

Pam-Pam!

| αηηα a răspuns:

Eu am chiloti de tabla lila in dungi cu picatele galbene

PS: sunt foarte confortabili

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Rozi Cu Danteluta love struck

| qMisaki a răspuns:

Ai mei sunt rozi cu o vedeta pe ei mi-e rusine sa spun.ok! e justin bieber!

| Iris96 a răspuns:

Albi cu dungi colorate laughing
da ai tai?
si avea dreptate cine o zis ca pe TPU sunt perversi

| Punky a răspuns:

La inceput erau boxeri albi cu inimioare roz, dar dupa ce m-am pus cu soramea la o bataie cu chiloti murdari au ajuns sa fie negri cu funditalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am boxeri negri si cu dantela neagra cu inimioare roz si cu un trandafir pe partea stanga.