| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare stupida.

pe bune, am raspuns cred ca la 2 intrebari si am primit 8 stupid si 8 nef(ceva de genu). si ceilalti care au raspuns au primit la fel sau chiar mai mult.
pe bune ce e cu voi? inteleg sa dati stupid si nef ca nu e pus degeaba dar nu in prostie si la toate rasp.
unele sunt chiar bune. dati si voi la cei care chiar au raspuns "stupid".

si intrebarea e:
de ce sunt unii asa de obsedati?

http://www.TPU.ro/......erx1k-png/

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma si acum intrebarea... UNDE e stela?

| Bastet a răspuns:

Girl,eu m-am obisnuit...oh go on

Stupid bitches!

| JustMeBăi a răspuns:

E o constipaţie.
Ăăă...o constelaţie.
Aşa, consignaţie.

| Serena1993 a răspuns:

@LoomeNuPleacă stai linistita, am vazut rasp tau.

asa cred si eu.
sunt un fel de ''gasca''care dau unit impotriva altor useri.
niste tristi.

| Loome a răspuns:

Stiam eu, e o conspiratie la mijloc.
*se duce si deseneaza asta in TPU the movie 2*

| AndaWest a răspuns:

Le esti antipatica, cine stie de cethinking

| yoo23 a răspuns:

Nu esti singura laughing Si eu primesc dar asta e.Nu ma intereseaza.

| theorizer a răspuns:

loser daca votezi "stupid" e clar ca e nefolositor, e stupid sa votezi si "nefolositor". m-ai urmarit? hypnotized

| Ioana_2793 a răspuns:

La asta s-a ajuns pe TPU.
Cine stie, poate ai dat peste vreun user care nu are ocupatie, si se gandeste sa dea nef si stupid cu caru' ca sa se afle in treabahappy.

oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite-te la ultima mea intrebare.
ACUM.