| WhiteWolf7 a întrebat:

Am un bilet(doar dus) all inclusive, un sejur de-o eternitate catre iad.Am auzit ca nu-i problema cu incalzirea, tot timpu-i soare acolo. Haideti fratilor, facem o plaja ceva... pizza pe vatra, alea-alea, vine cineva cu mine?

34 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vin eu dacă-mi dai ciocolată.

| GroparuVesel a răspuns:

Arata-mi biletul si te ingrop in compartimentul-portal-spre-iad.

| venusdoom a răspuns:

Nu poti face rost de mai multe? Le-as putea da drept cadou unora...devil

| Ashadow a răspuns:

Hmmm abstract

| WhiteWolf7 explică (pentru Ashadow):

Nu glumesc, nu e nimic abstract, am pe cineva acolo care imi tot trimite scrisori si-mi spune cat de "jmechier" este. Mi-a zis ca si fetele sunt focoase rau, ca niste dracusori. Deci viiiiii?

| Ashadow a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Nu merci imi e bine pe Pamant am calculator, am de toate.

| Vans a răspuns:

Deci o să fie mâncare?
Ok.Vin.

| Fridăm a răspuns:

Sunt deja aici. Deci, nu mersi.

| MaskOfSanity a răspuns:

Îl cunosc pe Lucifică. Pot să vă fac reducere.

| WhiteWolf7 explică (pentru MaskOfSanity):

Nu mai incerca, e suparat, deja i-am cerut eu sejurul 4ever, ieri cand am baut o bere impreuna, la o vorba, ca baietii, stii cum e...

| WhiteWolf7 explică (pentru MaskOfSanity):

Ma rog, e cam suparat ca i-am zis ca face cinste. Dupa ce am baut 2 baxuri de bere si 2 Stalinskaya(sau cum dracu s-o scrie).

| PŞtefaniaP a răspuns:

Hell.

| SilentSuicide a răspuns:

Vin si eu doar cu o conditie: sa am pe cine ucide big grin

| Mokaxoxo a răspuns:

Sigur! Oricum acolo voi ajunge, dupa ce-am facut...

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianMazilu1986 a răspuns:

Vin vin da-mi ad la id de mes gen.filip