| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Imi recomandati, va rog, un hotel sau orice, de pe litoral, orice statiune, in Romania. Sa aiba oferte de familie, pentru ca suntem 3 adulti si 2 copii. As dori unul de aprox 3 stele sa nu fie prea departe de plaja, daca se poate si piscina, cazare si 3 mese sau all inclusive. Acum am auzit ca se practica si ceva cu bonuri de masa si m-ar interesa. Pretul unui sejur de 6-7 zile sa nu depaseasca 600 lei de persoana. Va multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Hotel de 3 stele+cazare+masa (ai)+piscina si aproape de mare si in sezon estival, crezi ca se gaseste pe litoralul din Romania, la doar 90-100 lei/zi? Ma indoiesc!
Nici la bulgari, care sunt renumiti pentru preturile mici la toate, nu gasesti asa un pret, in sezon.In extrasezon(inceput iunie si sfarsit septembrie), da!
Daca dispui de mijloc de transport, se poate recomanda ceva(dar nu la noi).

| Teardrop a răspuns:

Nu există oferte de familie pentru 3 adulţilaughing

| Teardrop a răspuns:

Cam multe vrei tulaughing Trei mese, piscină (La ce-ţi trebuie' piscină la mare, oricum?laughing ), aproape de plajă, 6-7 zile la 600 de lei persoana?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Hotel Felix din Eforie Nord, e extrem de aproape de mare, ieftin si conditii mai mult decat foarte bune. Vacanta placuta! :* Funda?

| MotanulFelix a răspuns:

Desi pare misiune imposibila exista o unitate de cazare care este curata, are mancare buna la preturi bune si conditii in special pentru copii - este Pensiunea Casa Margo din 2 Mai - detalii aici: http://www.ofertedecazare.ro/cazare-romania/pensiunea-casa-margo-2-mai/

| YroxyY a răspuns:

Stiu eu ceva, dar nu e hotel, e pensiune,
langa camping 2 mai, unde este un drum in curte care duce chiar pe plaja, plaja e fff curata, pareream mea mai frumoasa decat mamaia, pensiunea are bucatarie publica, sunt unele camere cu bai personale si propietarul pensiunei are o nepoata care in unii ani mai pun o piscina in curte. Recomand aceasta pensiune, e fff linistita cu oameni de treaba, gratare etc. Dac va place oferta va spun si numele. big grin

| racos a răspuns:

Incearca aici si poate ti se potriveste ceea ce cauti:
http://www.cazaripelitoral.ro/cazare/eforie_nord/casa_raul_pensiune