| ViPeR_5346 a întrebat:

Am vazut ce amuzante sunt comicurile voastre si m-am decis sa pun si eu unu. Ce parere aveti? http://i.imgur.com/Pc57I.jpg E primul meu comic si nu am prea multe idei :P

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu ştiai că avem şi categoria "Comics"?
Nu crezi că întrebării tale i s-ar potrivi ca mănuşă?
Poate cei care intră la "Trivia/Amuzante" chiar vor să vadă ceva amuzant. Nu te-ai gândit la treaba asta?batting eyelashes

| Bogdanux a răspuns:

Imi place cum Noname se revolta (da, am pocit cuvantul inainte) intr-un mod calm.

| Cretaker a răspuns:

>am vazut ce amuzante sunt

ti-am gasit problema, nepoate.

| SaintJimmy a răspuns:

@PeWladutzILDoareInDegetulMic: amândoi ați fumat aceeași glumă de rahat de unicorn, așa că amândoi sunteți la fel de originali ca o piatră.

| DrugFree a răspuns:

NOname, ai dreptate. Dar pe la "Comics" nu prea mai intra useri. Revenind la comic, grafia nu e prea exagerat de buna, si ideea cam obosita, ideea e copiata de la un comic "extraordinar", care a aparut cu mai mult timp in urma. Daca nu poti face ceva mai original, nu mai face nici tu nu te-ai simti bine daca cineva ti-ar copia ideea pentru ca i se pare "Misto". NOname are dreptate, dar sa nu uitam, ar trebui sa mai punem si la T/A cateva comicuri, pentru ca la comics cine mai intra? Nimeni. Totusi, e mai bine, asa era si in trecut, dar de ce ati cerut categoria comics daca postati la T/A? Daca voi mai face un comic, il voi posta la t/a, ca la comics nu mai intra nici dracul.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

E umata ideea.

| sabilopod a răspuns:

Si daca te decizi sa postezi acest ''comic'' la comics se sfarseste lumea?

| LolNope a răspuns:

Eu nu sunt ata de diplomatica precum NOname, asa ca iti zic pe romaneste: JET de la T/A, mars la Comics!

| Nero a răspuns:

Ce te-a apucat @NOname?
Chiar iti pasa? laughing

| Dennys1521 a răspuns:

Sunt de acord cu @ NOname

| Ziiziii a răspuns:

Imi placelaughing

| mdany a răspuns:

Fain

| Wladutz a răspuns:

Mi se pare mie sau seamana cu comicul meu? http://www.tpu.ro/......a-as-face/