| Bia001 a întrebat:

Angajasem un doctor pentru cartoful meu insa acel doctor(adica exceel) nu si-a facut treaba asa ca o sa iti tai din salariu.
Iar acum caut alt doctor.Cine se ofera?

14 răspunsuri:
| Ayako a răspuns:

Eu.

| Bia001 explică (pentru Ayako):

Cat de mult iti doresti postul asta?

| Ayako a răspuns (pentru Bia001):

Destul.

| Bia001 explică (pentru Ayako):

Pai, atunci postul este al tau

| Ayako a răspuns (pentru Bia001):

O sa fiu mai buna decat exceel.Ce trebuie sa fac?

| Bia001 explică (pentru Ayako):

Oricine este mai bun ca exceel. pai, trebuie sa-mi ingrijesti cartoful care are o boala tropicala grava si va deveni piure daca nu vi urgent insa remediul pentru boala este necunoscut si am auzit ca esti cel mai priceput doctor si sti sa tratezi orice boala.

| Ayako a răspuns (pentru Bia001):

Stiam si eu.Bine.Multumesc ca mi-ai recunoscut meritele.Ai auzit cand o rosie era asa de moale incat era sa fie facuta ketchup? Eu am salvat-o.winking

| Bia001 explică (pentru Ayako):

Am auzit de acest caz. se vede ca esti foarte priceputa

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Bia001):

Îți face plăcere să mă jignești, nu?

| Ayako a răspuns (pentru Bia001):

Multumesc. happy

| Bia001 explică (pentru єχcєєℓ):

Stii ca nu imi place sa te jignesc, dar eu te-am angajat si nu ti-ai facut treaba

| Bia001 explică (pentru Ayako):

Cu placere big grin

| αɴι28 a răspuns:

Imi pare rau, am doctorat numai pentru karate, kung-fu si intrare prin efractie.