| Vizitiul a întrebat:

Anunt: "destept surdo-mut pierdut intr-o multime de prosti surdo-muti." Prin ce metode il localizezi?

9 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Ii verifici la oua... Daca le are mici e tocilar implicit deştept.

| MâţulMov a răspuns:

Strigi: Care stie sa citeasca pe buze si limbajul semnelor sa vina la mine!
big grin

| NumePublicAnonim a răspuns:

Pai,daca e destept, inseamna ca el va fi singurul care tine gura inchisa in timp ce ploua, k ceilalti vor sta cu capul spre cer sa le pice picaturi de apa in gura.asa il detectezi big grin

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Am detector de 'dezorientaţi.happy

| ReallySomebody a răspuns:

Il strig "cutu-cutu" daca nu vine imi bag picioarele si imi caut alt destept surdo-mut, sau daca vine (din nefericire) il internez la nebuni deoarece fuge de singura persoana care il poate sa-i dea o viata MAI REA, asta, mai buna!
Trist nu?

| Klepto a răspuns:

Daca spui tu ca ii destept, atunci el stie singur drumul spre casa.Vezi doar sa nu il fure vreo fata, destept = cu succes in cariera deci bani, surd = cel mai bun ascultator, mut = nu are ce sa-i reproseze, da oleaca in barbatul perfect.
Orbii se ghideaza dupa ecolocatie, si ii poti pescuii din multime dupa sunetele specifice, cu surdo-mutii ii mai complicat, cel mai bine ar fi sa incepi sa injuri pe toata lumea, ala care nu reactioneaza poate sa fie al tau, dar daca stie sa citeasca pe buze si intelege ce i-ai spus si te pocneste? Cum vezi unul care nu reactioneaza la o insulta si daca te intelege dupa ce i-o spui in fata si-ti arata "injuratura universala degetala", ala este al tau.

| harciog a răspuns:

Printr-un orb.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Ii dai o problema de geometrie?

| Frumushka a răspuns:

Il strigi sau...il strigibig grin