| DonaldTrump a întrebat:

Arabia Saudita sau Iran?

16 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E complicat. Imi e foarte greu. Tati e din Ksa iar mami e din Iran si e ca si cum as alege intre ei.
sau

| RAY a răspuns:

Vrei sa te arunci in aer sau? mai bine in iran te arunci peste toate virginele de acolo, prima oara te faci mulsulman

| dragosbogdan001 a răspuns:

Turkmenistan.

| alexandrualind a răspuns:

Arabia Saudita pentru ca sunt civilizati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bajeatu te-ai inrolat cumva in ISIS? ca mi-ai pus o bomba in inima

| DonaldTrump explică (pentru anonim_4396):

Isis sunt noobi, poate la dau un raid in cap sa vada cine e Putin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Da, Putin stronk!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iran (aici locuiesc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super cand cineva isi modifica intrebarea si toti care i-au raspuns pana atunci par niste idioti care s-au trezit vorbind despre chestii care n-au nicio legatura cu intrebarea aia.

| DonaldTrump explică:

Haide mai sunteti lenesi pana la ora asta nimeni nu a dat report ma dezamagiti plang;-;

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Era o stire nu de mult ca l-au arestat pe unul din Romania din cauza ca ii sustinea pe aia de la ISIS. Poate maine mai apare una.

| DonaldTrump explică (pentru anonim_4396):

Isis sunt niste fraieri sustinuti de Israel. Israelul nu imi este prea bun prieten., dar pe de alta parte Hamas are un scop nobil. Ala care ii sustinea parca era maghiar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Aia cu maghiarul era alta stire, despre un atentat cu bomba de Ziua Nationala a Romaniei. Oricum, poate ai noroc si iti sterg adminii intrebarea asta maine dimineata (daca nu cumva merg la biserica sa se roage).

| DonaldTrump explică (pentru anonim_4396):

Acum sunt chiar curios oare ce moaste vor fi maine thinking

Răspuns utilizator avertizat