| anonim_4396 a întrebat:

Arata bine nu? :))

http://www.youtube.com/watch?v=nis6MqHTTbs

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mda...
Un taran fara pic de creier a filmat un alt taran fara pic de creier si a pus totul pe youtube
...no life to much?

| AikkoxD a răspuns:

Da,foarte. Nu.

| Mihaita23 a răspuns:

Nu pot sa il vad. Zice ca,, this video is private''. Poate ii dau eu pumni privati.

| umbrax a răspuns:

Ce pocitanie

| LittleMønster a răspuns:

Ce rahat cu prune, nu vad ce-i amuzant in chestia asta.Cred ca esti si tu vreun copil de 11-12 ani care se crede buricul pamantului, si poate sa faca misto de altul.Get a life!

| MucificatoruBeat a răspuns (pentru LittleMønster):

Ca sa iti fie clar nu eu l-am filmat nici nu il cunosc videoclipul doar l-am gasit si l-am pus me youtube

| LittleMønster a răspuns (pentru MucificatoruBeat):

Asa si? Tot nu vad care-i faza amuzanta.straight face

| x3Ad a răspuns:

Da, arată bine. O să fie viitorul miss băiatul de la ţară.

| Ionutza2012 a răspuns:

"This video is private." Ma doare in cot, oricum, vad ca nimanui nu i-a placut!

| MetalWolf a răspuns:

Pune un videoclip cu tine daca esti asa smecher.Ai un umor de cea mai joasa speta.

| MucificatoruBeat a răspuns:

Ma ca sa nu mai ma parte de alte critici! Filmuletul este gasit nu am filmat pe nimeni nici macar nu stiu cine e ala doar am vrut sa il pun pe youtube ca imi place moaca lui laughing