| JetBlueJet a întrebat:

Are cineva idee cum se numesc chestiile astea?
http://www.toyzonkers.com/......Black2.jpg
FUNDA
Si un site (Din Romania) de unde pot comanda :D

Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Still inappropriate and not very nice to those people, dar le zice indian headdress si sunt foarte scumpe. Termen in romana nu prea este pentru ca nu prea au ce cauta in Romania, insa poti sa-ti iei de pe ebay sau amazon, dar sunt foarte scumpe, pretul pornind de la 40 de dolari.

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cica in america pe strazi inca mai circula indieni cu de alea pe strada fantomele lor desigur, eu spun sa importi o fantoma de acolo

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Ar fi cam transparente "palariile" alea... Stii numarul de telefon a vreunei fantome de pe strazile alea(?). Poate se leaga vreo prietenie si imi da o chestie d-aia gratis laughing {Si acum sa fim seriosi, tu chiar crezi (?)}

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Normal ca da, chiar asa normal ma crezi?

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Tu ai zis-o nu eu

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Crezi ca iubirea dintre mine si o fantoma e posibil?

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Da, de ce nu, (ar fi posibilA daca ar exista fantome) laughing

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Atunci voi astepta moartea ta sa fiu cu tine dupa moarte vesnic

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Waw... (Ce frumos suna asta happy )

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Dar trebuie sa te informez ca eu voi trai vesnic

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

De acord, dar sper ca nu ma vei urmari pe unde merg prin iad nu?

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Vine oriunde cu tine

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Tu vrei sa ma bantui o vesnicie? eu te inteleg ca ma iubesti dar eu iubesc fetele

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Sunt fata (Mare branza...Nu te vei mai simti singur daca te voi bantui o vesnicie)

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Daca nu esti geloasa sunt de acord

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Geloasa? Pentru ce as fi geloasa?

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Ca vizitez alte fete

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

De ce ai face asta daca ai fi deja cu o fata? si ai iubi-o (Pe mine una nu m-ar deranja... Poate doar daca nu as fi anuntata laughing )

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Sa nu fie monotonie ntre noi doi, sa numai te plangi ca facem acelasi chesti mai mereu

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Da eu nu m-am plans de nimic laughing

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Inca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feathers headdress

| Jimtheghost a răspuns:

Din cate stiu, nu e prea ok sa le poti. Apartin nativilor americani,"indieni" cum le mai zic unii, iar ei nu sunt prea fericiti cand cineva poarta asa ceva. Fara suparare.

| JetBlueJet explică (pentru Jimtheghost):

Dar ce "indian" o sa ma vada pe mine tocmai in Romania ca port aia...+ ca o vreau doar pentru poze {Deci stii cum se numeste (mai pe romaneste), si de unde pot cumpara? }

| JetBlueJet explică (pentru Jimtheghost):

Multumesc mult de tot {Si din ce tara le livreaza? Livreaza si in Romania? (Vorbesc de ebay) Transportul cam cat ar fi? }

| Jimtheghost a răspuns (pentru JetBlueJet):

Din cate stiu, da livreaza si in Romania, dar treuie sa iei legatura cu cela care le vinde, el iti spune sigur unde poate livra si unde nu. :)
http://www.ebay.com/......1490081418
Ai aici un exemplu care se livreaza si la noi. E si cel mai ieftin cred. :)

| Jimtheghost a răspuns (pentru JetBlueJet):

Still inappropriate and not very nice to those people, dar le zice indian headdress si sunt foarte scumpe. Termen in romana nu prea este pentru ca nu prea au ce cauta in Romania, insa poti sa-ti iei de pe ebay sau amazon, dar sunt foarte scumpe, pretul pornind de la 40 de dolari.