| deeutza12 a întrebat:

As avea o foarte mare rugaminte la voi, caci TPU este unicul ajutor al meu:
Impreuna cu o colega, vreau sa-mi ajut un coleg sa stranga cat mai multe voturi pe acest site. Trebuie sa se numere printre primii trei ca sa castige. Cine a votat, sa ma anunte prin raspuns. Dau vot la absolut toti cei ce ma ajuta:

http://www.xtr-zone.ro/frags/frag.php?player=Lanchesis

Va rog frumos si scuzati-ma ca am intrat pe aceasta categorie, dar este foarte frecvent vizitata.

Răspuns Câştigător
| darielle a răspuns:

Ok.am votat!
funda?

5 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Tocmai ai primit un Headshot de la Lanchesis!
Esti mort timp 24 de ore...în fine asta a aparut.votbig grin

| lipitoOarea a răspuns:

S-a inventat " cauze nobile"...

| elenutza27 a răspuns:

Gata

| BoMbOnIcA_7267 a răspuns:

Am dat la go! go! go nu stiu daca am votat dar daca da nu-mi trebuie fundawinkingsper sa castige