| ciclutza a întrebat:

Aseara am facut sex cu prietenul meu de ce nu a reusit sa nimereasca gaura credeti ca o are stramba? funda :X

Răspuns Câştigător
| anyia a răspuns:

Pai Teorema Gaurii spune ca, pentru a nimeri "gaura" baiatul/barbatul trebuie sa nu aiba alcool in sange, sa fie atent la punctul "gaura" din planul "corp" etc. Pentru a folosi teorema, gasiti conditiile si apoi... executati.

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Numele tau zice multe...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Tu o ai stramba.

| giuly a răspuns:

Cred că a greşit gaura...

| Digital112 a răspuns:

Eu cred ca-ti lipseste tie o gaura...

| CoquineNoire a răspuns:

Nu draga, problema e la tine, nu ai gaura.

| Rapture a răspuns:

Ce nume interesant ai...

| EllyFMS a răspuns:

Ce pixu` meu cauti aici? Locu tau e la DRAGOSTE&SEX, pot sa-mi dau seama dupa numele tau stupid si dupa intreabarea ta idioata. Deci DISPARI!

| BRG a răspuns:

Păi și tu nu l ai ajutat să o nimerească? Îl ghidai tu cu mîna ta, decît să stai acum să te întrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are cum sa-si dea nimeni seama, duduie! Tu stii ce si cum are prietenul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ciclutza" laughing? Mișto nume, pe prietenul tău cum îl cheamă, Spermel?
Penibil de-a dreptul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai facut sex daca nu a nimerit gaurarolling on the floor?

Răspuns utilizator avertizat