| yuli10 a întrebat:

Aseara cand butonam telecomanda am ajuns sa citesc titlurile de pe Otv si am observat ca se implineau 2 ani de cand a disparut Elodia happy si mi s-a parut amuzant, pentru ca inseamna ca aceasta a disparut de acasa de ziua lui Michael jackson. Ma intreb, Elodia era fana MJ? Oare cei 2 sunt acum intr-un loc mai bun?
(sunteti liberi sa faceti caterinca, stiu ca e o intrebare aberanta tongue)

Răspuns Câştigător
| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Jur...prea tare intebarea si raspunsurile datelaughingrolling on the floor) am ras 5 min incontunuu cand am citit rasp la intrebare.....de acum cand is trist doar citesc intrebarea asta si ras pana nu mai potrolling on the floor)rolling on the floor)

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Te uitai la Dan Senzationescu in Direct si in reluare?laughing
Stiam ca a disparut prin august...probabil si-a ales cu precizie ziua in care sa dispararolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

I don't want to see si eu am vazut...laughing) vai de capul meu e mortal Diaconescu asta cu subiectele lui si ZERO tv-ul in sine e aberant, totusi e bine ca nu au chemat-o pe Naomi sa ii cante vesnica pomenire elodiei si pe Nikita sa cante Heal the World in memoriamlaughing)

| Annitu a răspuns:

Or fii fost amanţilaughinglaughinglaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Dar oare unde o fi Elodia? Intr-o conserva?laughing.Si cred ca nu era fana MJ.Si cred ca cei 2 se intalnesc acum pe ascuns!laughing

| faranume a răspuns:

laughing))) oooo cand au trecut 2 ani?laughing))) sarmana elodia... oare unde o fi fugitrolling on the floor
cum spune sh silvia crd ca si-a ales ziua in care sa dispara...adica daca il sarbatorim p michael sa saebatorim sh ziua in care a disparut elodia

| Sabwy a răspuns:

. Elodia a disparut ...Senzational doamnelor si domnilor! SOC! laughing

| StarDust a răspuns:

Este numai in direct. in reluare nu. pentru ca DDTV l-a transformat in program de desene animale si filme laughing)

| cd92 a răspuns:

A plecat elodia si avem alte/alti maimutoi acum domnu Naomi:)), nikita magda ciomag apropo am gasit un joc cu elodia :)) http://www.e-scoala.ro/games/elodia.html

| someone a răspuns:

Intr-un loc mai bun impreuna?laughing