| Engel a întrebat:

Dupa moartea lui Michael Jackson, curentul m-a cam "afectat" si pe mine la fel ca si pe sora unei colege din clasa la mine.
Ne-am simtit super impreuna, dar acum eu m-am cam plictisit de Michael si regret ca spun asta, iar acum nu prea mai am ce sa discut cu ea...
Din cate am observat, ea nu si-a dat seama, iar luna viitoare e ziua ei.
Ce ar fi bine sa fac? Sa-i spun acum ca nu mai sunt fana MJ sau dupa ziua ei de nastere?

Răspuns Câştigător
| isa_9377 a răspuns:

Draga mea cel mai bine este sa fii sincera cu ea, in plus nu cred ca va fi asa de afectata de aceasta veste cum probabil crezi tu. dar cel mai bine este sa ii spui dupa ziua ei de nastere si nu sa eu spui in stilul,, pai eu m-am plictisit de M. J., pur si simplu poti sa ii spui ca nu te mai regasesti in melodiile lui cum era inainte dar ca totusi iti mai place. sper sa iti fie de ajutor sfatul meu.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sau sa o atragi spre o alta activitatehee hee
Mortii cu mortii, vii cu vii.Iesiti prin parc, bucurati-va de primavarawinking

| Allegria a răspuns:

Pf...inseamna ca nu ai fost niciodata fana a lu` MJ. te-ai crezut in "trend" daca ai zis ca esti fan? stii macar ce inseamna fan? ca daca ii cunosti 10 melodii si data lui de nastere nu ins ca esti fan...
mai bine ii spui ca nu ai fost niciodatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zicea cineva mai jos...nu ai fost niciodata fana...sad

| crissuliki a răspuns:

Normal!

| vdfer a răspuns:

Ar fi bine sa iy zici ca au murit persoane mult mai importante decat MJ! si de a-i zice... tu trebuie sa alegi mom potrivitsadsa nu iy faci un asemenea cadou de ziua ei si nici a 2a zi de dupa aniversare)