Apache
| Apache a întrebat:

Asta... m-a cam dat gata
http://creativemonkeyz.com/la-cafea/arta-lui-romulo-celd ran/

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

Taci din gură. El se axează pe minimalism, ceva superb dacă te uiți la fiecare detaliu a fiecărui desen în parte. Simplitatea lucrurilor pe care le desenează/sculptează - asta reprezintă arta lui. E ceva genial, pur și simplu genial!

20 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Deci, practic, am rămas fără glas.

| Kazimir a răspuns:

Uite aici: http://s223.photobucket.com/albums/dd115/PhaseMorph/#! cpZZ1QQtppZZ16
Făcute de un prieten (aka PhaseMorph pe TPU).

| MâţulMov a răspuns:

Magnific, nu ma mai uit de mult timp pe ''La cafea'' dar m-a dat pe spate.

| ɔɐıɔ a răspuns:

In sfarsit cineva care se uita pe creativemonkeyz nu pentru robotzi.

| MyObsession a răspuns:

Stai stai, făcut cu, creion?
Mirific.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

La un momentdat uitasem să mai respir.Tot respectul.

| Dumnezău a răspuns:

Daca alea nu sunt poze...eu mi-o tai.

| Bya132 a răspuns (pentru Dumnezău):

*aduce un cuțit* E timpul să o tai.

| Dumnezău a răspuns (pentru Bya132):

Challenge accepted.jpg

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Bya132 a răspuns (pentru Dumnezău):

A durut?

| Dumnezău a răspuns (pentru Bya132):

Oarecum,nu ca atunci cand mi-e pofta de sange de idioti sa-l spele ploaia.

| Downfall a răspuns:

Wow...şi eu care am crezut că sunt doar poze.
Epic

| Fiction a răspuns:

Superbe...doar...creion.

| Autumnfeelings a răspuns:

Am crezut ca is reale.

| xname23 a răspuns:

Impresionant! atat de reale par! mai ales alea in creion

| MeNoNヅ a răspuns:

Era sa cad de pe scaun crying

| InuIo a răspuns:

Asta e chiar tare dar sincer cu talentul lui ar putea face peisaje sau alte chestii mult mai dragute.

| Pralină a răspuns (pentru InuIo):

Piesaje poate face oricine care are habar de cum sa tina creionul in mana.Dar astea sunt chestii pe care nu orice idiot le poate face. Daca te uiti la detalii se observa.De exemplu daca nu scria, nu ma prindeam ca sunt desene, as fi zis doar ca a facut niste poze.In orice caz, arta asta e GENIALA si SUPERBA.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru InuIo):

Uhh,cat de mult ii urasc pe dealde astia ca tine care apar pe la expozitii si vernisaje.-____-

| Polaris a răspuns (pentru InuIo):

Taci din gură. El se axează pe minimalism, ceva superb dacă te uiți la fiecare detaliu a fiecărui desen în parte. Simplitatea lucrurilor pe care le desenează/sculptează - asta reprezintă arta lui. E ceva genial, pur și simplu genial!

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Chibritu ala era real? Presupun caci cu 10 chibrite de marimea lor poti arde terenu de fotbal fluierand.