| andi a întrebat:

Astazi in ziua votului george buhnici reporter protv la ora 09-01 a gresit cuvantul stampila si a rostit "stampula",,, ce spuneti? oare au vazut carcotasii si au auzit?

Răspuns Câştigător
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Off mai rapid si mai rau decat carcotasii esti laughing big grin

8 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Absolut laughing

| Ana_6509 a răspuns:

Aoleu, perversul!laughing

Eh, se-ntampla si la case mai mari. Miercuri apare sigur la carcatoasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ce n-as fi dat sa fi fost intentionat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le scapa nimic carcotasilordevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am vazut si nu apare pe siteul lor stirile(video) de la ora 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce a spus ceva neadevarat? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vazut faza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut la carcotasi. am ras cu lacrimi rolling on the floor