| vasyyyyyy a întrebat:

Mi-am cumparat Galaxy S4 si as vrea sa-mi spuneti niste lucruri despre el... daca se poate si niste videuri pe net ce gasesc in el si ce chestii noi are, fara George Buhnici, DAU FUNDA!

1 răspuns:
| ssmecheru33 a răspuns:

Salut vasyyyyyy! Am cautat si am gasit pe un site(nu pot spune pentru ca fac reclama): Smartphonebig grinaTouchscreenbig grinaTastatura QWERTY:NuTip tastatura:StandardRetea:3G: 850 / 900 / 1900 / 2100
2G: 850 / 900 / 1800 / 1900
4GDual Sim:NuModel Procesor:APQ8060pro Quad CoreProcesor (MHz):1900Culoare:AlbDimensiuni (W x H x D mm):69.8 x 136.6 x 7. 9GPSbig grina, cu A-GPSGreutate (g):130Sistem de operare:Android v4.2 (Jelly Bean Plus)Tip SIM:MicroSIM
Memorie
Slot memorie (tip):MicroSD (pana la 64 GB)Memorie RAM:2 GBCapacitate:16 GB
Afisaj
Tip display:Super AMOLED Full HDRezolutie (pixeli):1080 x 1920Numar culori:16MDiagonala display (inch):5Functii:441 ppi
Corning Gorilla Glass 3
Conectivitate
GPRSbig grinaTehnologie Bluetooth:v4. 0Tehnologie wireless:802.11 b/g/n/acNFCbig grinaUSB:MicroUSB v2. 0Porturi:Jack 3.5 mm
Foto video
Rezolutie senzor (Mp):13Rezolutii foto:4128 x 3096Blitz integrat:LEDRezolutie video:1920 x 1080Camera secundara:2 MpCaracteristici foto/video:Zero shutter lag
Auto Focus
BIS
Alimentare
Capacitate (mAh):2600
Comunicare
Mesagerie:SMS / MMS / IMBrowsingbig grinaE-mailbig grina
Multimedia
FM radio:NuRedare video:MPEG4, H.264, H.263, DivX, DivX3.11, VC-1, VP8, WMV7/8, Sorenson SparkRedare audio:MP3, AMR-NB/WB, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, OGG, FLAC, AC-3, apt-X
Altele
SAR (W/kg ):0. 399Aplicatii:Samsung Smart Scroll,
Samsung WatchON
S Voice™ Drive
Air Gesture
Samsung Wallet
Group Play
Samsung Hub
S Travel (Trip Advisor)
Samsung Smart Pause
Safety Assistance
S Health
Air View
Samsung KNOX (B2B only)Senzori:Busola digitala
Gyroscope
Accelerometru
Senzor de proximitateAltele:4G (LTE Cat3 100/50 Mbps)