| AlysaEu a întrebat:

Astept cele mai trasnite intrebari pentru raspunsul:
AnimeDaisuki rezista 30 de minute;-);-)

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezista si o viata intreaga, Depinde la ce... daca ma pui la latina, nici 2 secunde nu stau.
Ahaaaaa, deci... imi faci reclama pe gratis. Mai Alysuto, tu ma vorbesti pe la spate? Nici dusmapretenii mei nu fac asta.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii ca nu facem asta?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat rezista AnimeDaisuki la matematica? ( Mate power!)

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Stiu orice intrebare si raspuns care se posteaza si la mate nici atat 30, nici 1-2.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis rezista, nu "AnimeDaisuki ii vine sa sparga ecranul in 30 de minute". Orice om rezista chiar si 1.000.000 de ani, vezi tu, acesti "1 an" inseamna practic o ora. Daca impartim...( nu cred ca vrei sa afli finalul)
(Mate Power!)

| SabinaQueen a răspuns:

Nu rezista 30 de minute nici sa se uite in veceu inainte sa-si bage capul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SabinaQueen):

Bai, nu mă compari pe mine cu tine. Ieri te-am vazut cu capul in WC-ul, de la Peco.

Stii, îmi cam dau seama ca tu crezi ca-s băiat... Vezi ca te cam inseli.

| SabinaQueen a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ai halucinatii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SabinaQueen):

Nu, cred ca ti-a intrat apa din WC, in creieras.

| SabinaQueen a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merita sa ma pun cu cineva ca tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SabinaQueen):

Fugi lasule... fugi. Lasule!

| SabinaQueen a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt las/a daca nu vreau sa-mi cobor mintea la a ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SabinaQueen):

Ha...cine a început primul/prima discutia? Nu cumva tu? Eu nu as fi comentat daca tu nu spuneai despre WC. Dar, hai, trecem cu vederea.