| dorotich a întrebat:

Pune'mi 3 intrebari trasnite! foarte trasnite! extrem de trasnite! super trasnite!

Cele mai trasnite primesc funditahappy

Răspuns Câştigător
| andrusk06 a răspuns:

Femeilor li se interzice sa apara nebarbierite in public?
ti-ai lua jobul de a mirosi transpiratia oamenilor?
ti-ai lua jobul de a degusta ouale, pentru a vedea care sunt stricate si care nu?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ai fi in stare sa mananci un borcan plin de castraveti murati cu Finetti deasupra?
As putea sa-ti cumpar o pereche de chilotei roz cu Pikachu?
Te-ai gandit vreodata ca in viata anterioara ai fost un homosexual cu intentii sinucigase care a avut peste 371 parteneri/partenere si era putred de bogat dar a murit dintr-o banala furculita blocata in gat?

| iuliana1221 a răspuns:

-T-e-ai omora pentru o persoana ca mine?
-ai putea saruta de prima persoana pe care ai intalnio chiar daca ar fi un mosneag sau o baba?
-imi dai si mie fundita?

| buburuza_7398 a răspuns:

Te-ai arunca de pe un bloc cu 10 etaje stiind ca jos te va asteapta o saltea gonflabila?

Esti traznit?

Ai face bungee-jumping? happy