| TiberiuFasole a întrebat:

Atac imperiul T/A si il cuceresc! Scuzati-ma dar am vrut sa fac un duel cu Dante, dar a dat inapoi, n-a acceptat duelul ala. Cica nu voia ca era plictisitor, dar toti stim adevaratul motiv. Deci, acum nu mai aveti rege. Eu zic sa facem asa: Primul care zice "Eu" e rege!
Eu!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eueueuuuuuuuuu.

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Dante a zis ca tu esti decat un mare nimic, ca noi toti suntem un nimic. Imperiul T/A e un nimic! Pai e posibil asa ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Pfaaaaaa ma duc sa-l bat. la cap laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte posibil, toti suntem un nimic, DAR eu raman rege, Hahahaha *ras malefic*, *tuseste *, toti suntem un mare nimic.