| Bujîe a întrebat:

Atât am avut de spus.

http://i.imgur.com/UmrRw.png

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Vezi ca iti raspund la intrebare.E pe vine!

| Sconcsiş a răspuns:

Şi eu.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

@EuDeeaEste tu ai face bine sa nu mai deschizi calculatoru!

Dupa link iti dai seama daca este virus, prostie, sau ceva normal.

www.google.ro sa nu cumva sa deschideti ca va mananca bau bau!

| Jazzooohs a răspuns:

Cunosc sentimentul.
*straight face*

| KittyLoveBastet a răspuns:

Ehh. Ce să faci. Din raTați, am ajuns raHați.

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Uitati copii, asa se intampla daca fumezi marijuana cu filtru...

| cucaracia a răspuns:

Meriti ban de pe site pentru ca nu ai ales un raspuns castigator. DE CE nu respecti REGULILE?

| DeeaBlondiii a răspuns:

Da asa mi se intampla si mie da trebuie sa astepti doarlaughing

| elenush_6230 a răspuns:

Băi Bujie băi frate ai şi tu oleacă de răbadare să vadă si alţi intrebarea b-)

| EuDeeaEste a răspuns:

Scuze ca nu deschid lincu' da' de cand am deschis un link si mi-a aparut o fata si un tipat de-am crezut c-a venit moartea dupa mine numai deschid lincuri
deci despre ce evorba in linc?