| GoodIntentions a întrebat:

Http://i.imgur.com/kfoTB.png si apoi i-am spus curva si am inceput sa ne`n juram

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

S-a fumat de 5 minute...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sunteti la fel de clever

| Bastet a răspuns:

Hai că devine enervantă faza cu cleverbot

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Mda,acum toţi fraierii au început să facă printscreen la ce aberează cu un robot stupid.
Hahaha. ^^

P.s : Măcar numai face publice greşelile tale ortografice. happy

| Biki a răspuns:

C frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma sa nu te superi pe mine, dar lupii se recunosc intre ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce reprezinta avatarul? O morsa, sau Scufita Rosie campioana la ingerat fast food?
Hoooopaaaa! Ti-ai schimbat avatarul? Ceee frumooooos! Dar nesimtirea cand o schimbi?