| acestaesteuncontnou a întrebat:

Atentie! Liniste, se striga catalogul! (stiu ca e deja liniste pe aici, dar asa e procedura):

AikkoxD
AirănMeidăn
Ashadow
Bless
Croampa
Daisuki
Epurel
Exceel
Freeak
KillMePlease
LoveSleep
MinerX
Musique
Nobody
Smileyesotulmeusecret
Xtadelo

Stiu ca mai sunteti si altii, dar catalogul era vechi si femeia de servici a mai folosit din foi ca sa faca focul dimineata. Puteti spune prezent, chiar daca nu ati fost strigati.

Pentru restul, o singura intrebare.
Voua chiar nu va plac glumele cu neutrini?

27 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Foarte prezent sunt si eu.

| Bizon95 a răspuns:

A fost odata un taran care avea o vaca
iar vaca... NU AVEA NIMIC IMPOTRIVA!

de ce neutrini si nu anti-protoni?
aia imi plac mai mult big grin

| acestaesteuncontnou explică (pentru Bizon95):

De ce neutrini? Pentru ca de asta:

https://www.youtube.com/watch?v=aJfaFP0Y37Y

Minutul 6:50.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :D

| DANNY1004 a răspuns (pentru acestaesteuncontnou):

Omul acela merita un premiu pentru cel mai neamuzant concurent.

| Bizon95 a răspuns (pentru acestaesteuncontnou):

Da, imi cer scuze atunci, anti-protonii sunt mai amuzanti ca neutrinii big grin

| acestaesteuncontnou explică (pentru DANNY1004):

Copile, fara suparare, dar abia dupa ce o sa mai cresti o sa reusesti sa intelegi glumele elevate ale acelui domn cu stelute la ochi.

| Goete a răspuns (pentru DANNY1004):

Noi concuram?

| DANNY1004 a răspuns (pentru Goete):

Nu. Era vorba de omul care a fost la emisiunea aceea care era un fel de concurs.

| suităr a răspuns:

Did i die for nothing?

| acestaesteuncontnou explică (pentru suităr):

Ceva imi spune ca pe atunci aveai alt nume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu esti vreun fost profesor ceva sau cum ai ajuns sa strigi catalogul acesta vechi? In caz ca te intrebi, nu fac parte din acea clasa, dar eram dintr-o clasa vecina, asa ca pe multi din cei enumerati de tine mi-i amintesc. Pacat ca a trecut timpul acela cand noi nu aveam prea multa minte, dar si mai putine griji in viata.

| acestaesteuncontnou explică (pentru anonim_4396):

Oooo! Pe cine avem noi aici?! laughing Stai asa, ca eu pe tine te stiu. Tu esti blondutul acela cu ochi albastri de care eram indragostita pana peste urechi love struck Oare cum am reusit sa uit sa te strig primul pe tine din catalog? Chiar daca m-ai sters atunci de la prieteni pe Facebook, tot nu am nicio scuza ca nu te-am pus si pe tine big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru acestaesteuncontnou):

Cine esti?

| acestaesteuncontnou explică (pentru anonim_4396):

Probabil doar una dintre fetele de pe aici cu care ai vorbit pe Facebook. Dar sigur singura care ti-a dat provocarea sa iesi pe strada si sa vorbesti in romaneste cu toti oamenii pe care ii intalnesti, in timp ce te prefaci ca filmezi ceva pentru un vlog. Chiar si acum dupa multi ani imi vine sa rad nebuneste cand imi amintesc fetele lor nedumerite si cat de serios le vorbeai tu in timp ce eu radeam ca nebuna de ma prapadeam laughing Apropo, tot in Franta locuiesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru acestaesteuncontnou):

Da, imi amintesc si imi aduc aminte si ultima discutie cu tine, care nu a fost deloc amuzanta. Crezi ce vrei, dar cum ti-am mai spus eu postam mai putin la T/A, cu toate ca intram destul de des si citeam, asa ca nu aveam prea multe legaturi cu persoanele de aici. Chiar daca aveam mai multe persoane de pe acest site in lista de prieteni pe Facebook (cu f mic, de altfel nici nu mai am cont acolo de mult), majoritatea nu erau de la T/A si nu erau numai fete si chiar si daca ar fi fost toate fete, nu era decat o relatie de amicitie cu oricare dintre ele. Adica exact tipul de relatie pe care tu nu ai vrut sa il accepti, pentru ca nu ai fost in stare sa respecti faptul ca aveam prietena.

| acestaesteuncontnou explică (pentru anonim_4396):

Ti-am trimis felicitare din cauza ca nu imi da voie sa trimit mesaje private, pentru ca e cont nou. Te rog sa raspunzi.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Ați invocat zeii sau cum vine asta

| acestaesteuncontnou explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nu imi dau seama daca avatarul tau ilustreaza nostalgia pentru de acum istorica invazie a oilor care a repezentat inceputul sfarsitului pentru T/A sau e doar un pinguin cazut intr-o balta de curcubeu.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru acestaesteuncontnou):

Ohhh ba da e de la invazia oitelor curcubeu si am impresia ca eu cu avataru asta reprezentam aproape jumate din motivul pentru care s-a intamplat rolling on the floor)

| acestaesteuncontnou explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Cred ca o sa fie ca si cu Revolutia, nu o sa se afle niciodata adevarul.
Totusi, cand lucrurile au scapat complet de sub control era deja o turma de avataruri cu tematica ovina, asa ca una nu era decat o picatura intr-un ocean de blana big grin

| Mogiojojo a răspuns:

Pe mine de ce nu m-ai strigat?

| acestaesteuncontnou explică (pentru Mogiojojo):

Poate ca erai trecut pe una din foile care lipseau din catalog.

| TURB0X a răspuns:

Yabba Dabba Doo! Forță Ardealul!

Stați jos, 4 la toată lumea
Pă sistem, fără număr.
*teacher mode off*

Mi-a văzut cineva berea de sub perină? Nu vreau să facă gripă.

| acestaesteuncontnou explică (pentru TURB0X):

Desi ai uitat sa spui ''prezent'', numele tau era cu siguranta in catalog.

Sigur ti-a vazut cineva berea de sub perna: cel care a baut-o. Aproape sigur tot tu, dar erai prea beat ca sa iti mai amintesti big grin

| TURB0X a răspuns (pentru acestaesteuncontnou):

Acolo îs și eu?
Meh, nu vreau să știu, cred că am numai note de 4.

| acestaesteuncontnou explică (pentru TURB0X):

Atat timp cat foaia pe care erai trecut e rupta, nu o sa stim niciodata sigur, asa ca putem spune ca erau numai de 10 (trebuie sa dai o ciocolata la femeia de serviciu).

| irina4219 a răspuns:

Ămm... Prezent?