| anonim_4396 a întrebat:

ATENŢIE! Postare interzisă Zombalaucăi şi în cel mai rău caz, lui Blame.

Ce mai face Blame?
Ăhm, deci...
Dar fosta lui ce mai face?
Blablabla.

E single, nu? :3
Oh, câtă perversitate.
P.S.: Postare interzisă Zombalaucăi. În caz că Zombalauca mea curioasă a vizionat deja această postare, Zombalauca să ştie că numai pe Zombalaucă o iubesc. Zombalauca mea perversă. :*
P.S.: Aberaţie interzisă Zombalaucăi. Glumeam, n-o iubesc pe Zombalaucă, mă sperie.
P.S.: Aberaţie interzisă lui Blame. Glumeam pisi. :* Tu eşti divoratoarea mea de creieri preferată. >:
Aş putea continua aşa până mâine, deci mai bine s-o termin acum.
Dar e single, nu?
Nu?

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Hate u so much

am citit doar ce trebuia sa citesc tho

aww Antoo
Acum daca tot spui ca-s devoratoarea ta preferata, imi dai o parte din creierul tau urat si mic? Nu esti nevoita sa raspunzi ^o^

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

De ce nu asculţi niciodată avertizarea "ATENŢIE! Postare interzisă Zombalaucăi"? sad
Oh, adică, mă bucur foarte mult că ţi-ai făcut o gaură în caiet ca să-mi poţi răspunde, pisiii. love struck
Desigur, orice doreşte Zombalauca mea devoratoare de creieri. smug

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Duduie, eu credeam c-ai murit. Da-mi putin spatiu sa-mi revin.
:}

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

N-am murit încă. :3
https://31.media.tumblr.com/......rndlh6.gif

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce pofta se freaca tipele. smug

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Mie-mi sună a 3someeee... whistling

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce threesomee, ca nu inteleeg

Răspuns utilizator avertizat
| aveam14ani a răspuns:

Http://i.ytimg.com/vi/io92WCaThcQ/hqdefault.jpg

someone hug me pls.
pls.
T~T