| Nata_9789 a întrebat:

ATENTIE va rog! Ajutati-ma cu cit mai multe idei igenioase! Pe 5 septembrie v-a avea loc nunta surorii mele, eu as vrea foarteee mult sa le organizez unele farse pentru mire si mireasa anume, pentru a fi nunta interesanta. Ceva idei dati-mi va rog... de exemplu cum ar fi "Furatul miresei" etc! VA ROG MULT!

7 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Sa pui un om cu masca pe cap sa vina sa ia mireasa pe suslaughing

| adi a răspuns:

Poti sa pandesti mireasa cand se duce la toaleta, si chiar atunci anunti ca s-a furat mireasa laughing

| Marry:X a răspuns:

Buna. Le zici mirilor ca ai un cadou pentru ei, le aduci un tort imens, din care iese o fata pe jumatate dezbracata si incepe sa danseze lasciv pe langa mire, iar apoi furi mireasa si ii spui mirelui ca daca nu iti da 200 de euro, nu o mai recupereaza. Pup.

| Zenithf a răspuns:

Nu ai inteles Nata, adi zicea de o farsa, sa anunti ca s-a furat nu sa o furi, chiar pare o poanta buna. big grin
Eu nu stiu, imi vin numai poante de prost gust in minte... cum ar fi sa vina o "de aia" si sa-l ia pe mire la rost ca o parasit-o, nah, prost gust. sad
Lol, imagineaza-ti sa anunti asta, toti isi vad mai departe de nunta s. a., apoi apare mireasa si raman toti masca, cum o aparut mireasa? rolling on the floor

| Oanny a răspuns:

Acum sunt f obosita, o sati zic ce imi trece prin mine si iarta-ma daca vor fi unele de prost gust, dar e f tarziu.Deci:Ai putea sa zici ca s-a furat mireasa si fix atunci sa fie luat mirele pe sus si sa fie furat el:)) http://www.121.ro/forum/atitudini-f10/farse-de-nunta-t6677.html mai uitate si pe aici, in momentul asta nu am rabdare sa le citesc si sa selectez si ai putea sa le faci un cadou ciudat, sau, nu stiu... piniata? sau sa iasa din tort un copil dar acel copil sa fie pictat si sa le dea ceva pe care sa scrie la multi copii...chiaar nu stiu sper sa te fi ajutat pana acum:D

| Nata_9789 explică:

Dar eu nu am intrebat cum sa furam mireasa, eu am zis sa ma ajutati cu idei de acest gen!

| Nata_9789 explică:

Multumesc Mult Mult!

Mai astept propuneri, idei. happy

Întrebări recente