| Barajag a întrebat:

Ati calarit vreodata un cal sau altceva?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulika, am fost tentata sa spun NU, dar mi-am dat seama ca un magar chiar am calarit laughing

15 răspunsuri:
| Barajag explică:

@nekane:un magarlaughing

| Barajag explică:

@Flav:eu sincer am si calarit un cal cand aveam 12 ani, am si inhamat un cal super frumos.happy
@ayrwen:...vai cum ai putut crede asa ceva, eu nu ma voi potoli decat la varsta de 90 de anilaughing

| Flav a răspuns:

Nu, am fost fugarit de-un cal. Nu-ti doresc.laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

ador caiii big grin .....si calaresc o data pe saptamana big grin ...CAL rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor altceva? thinking ce se mai poate calarii? thinking rolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Iarna am calarit porcul.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da... Un cal mare in Polonia.
De atat imi aduc aminte,... jur! big grin

| xibalba a răspuns:

Am calarit un cal.alb. Dar nu mi-a placut, era cam mototol, abia mergea.

| stefytm a răspuns:

Ce le ai cu intrebarile asteabig grin! ce iti place sa vezi cum ii merge la fiecare mintea...cam numa la prostii! daca nu participi tu nu raspund:-pebig grin

| Munchkin a răspuns:

Ursulika, şi eu care credeam că te-ai potolit cu întrebările astea laughing
Şi ca să îţi răspund la întrebare...ambele! Dar rămâne secretul nostru, da? don't tell anyone

| Munchkin a răspuns:

Corect...cum am putut crede aşa ceva? thinking Doamne fereşte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cal nu. dar altceva, da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulika, altceva?! adica ce?! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar femei calaresclaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca e o intrebare doar pentru femei, nu?big grin
N-am calarit, calaresc.hee hee