| Dara a întrebat:

Ati fost intr-o situatie similara vreodata?
http://www.bastarzii.com/node/view/41033

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Stati linistiti, nimeni nu va trece vreodata prin aceasta situatie. In primul rand pentru ca senzorii de soc legati la calculatorul care comanda deschiderea airbagurilor nu sunt montati in bara fata, cum se sugereaza in acest clip. Iar calculatorul are exact acest rol - de a stabili daca este necesara deschiderea airbagului (la modelele mai noi se calculeaza si gradul de umflare), in functie de violenta impactului. Oricat ar fi de suparata o baba, nu va putea vreodata declansa airbagul unui Mercedes cu o poseta.

5 răspunsuri:
| dyanna a răspuns:

Vai Doamne laughingrolling on the floor....nu, nu am trecut si nici nu vreau sa trec printr-o asemenea situatie...laughinglaughinglaughing...doamne cat e de amuzantrolling on the floorrolling on the floor

| irynna a răspuns:

Intr-adevar s-a speriat foarte tare, e vina soferului, presupun ca a facut-o intentionat, iar batrana s-a razbunat si ea, putinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)
S'a declansat airbag'u sau vad eu prost?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)
S'a declansat airbag'u sau vad eu prost?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba avea-n poseta aia, se aude cam tare, oricum e ilar laughing